Číslo položky: 7152
Poslední dražitel: 8508

Bauch Jan (1898 - 1995)

Stojící muž
kolorovaná litografie, 26, 5 x 19 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1955,
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  20:10:00
Číslo položky: 7145
Poslední dražitel: 8308

Hohaus Viktor (1890 - ?)

Prostějovské náměstí
olej na kartonu, 36 x 51, 5 cm, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  23:20:00
Číslo položky: 7163
Poslední dražitel: 8512

Jaro na venkově
olej na lepence, 50 x 62, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 69 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  23:15:00
Číslo položky: 7206
Poslední dražitel: 8503

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Před bouří
olej na překližce, 70, 5 x 91 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, okolo roku 1940
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  22:10:00
Číslo položky: 7144
Poslední dražitel: 8499

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Z Polabí
olej na kartonu, 33 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  22:05:00
Číslo položky: 7165
Poslední dražitel: 7752

Svoboda Josef (1901 - ?)

Plachetnice
olej na plátně, 90 x 90,5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:55:00
Číslo položky: 7131
Poslední dražitel: 6923

olej na plátně, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:50:00
Číslo položky: 7164
Poslední dražitel: 8299

Z Mariánských Lázní
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol.20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7130
Poslední dražitel: 7728

Portrét ženy
olej na plátně, 81 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1913 - 14, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:45:00
Číslo položky: 7137
Poslední dražitel: 8202

Borový les
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč