Číslo položky: 7246
Poslední dražitel: 7568

Wagner Walther

V lese
olej na kartonu, 27, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:25:00
Číslo položky: 7247
Poslední dražitel: 7568

Massart Pierre

Na Sieně
olej na kartonu, 27 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7250
Poslední dražitel: 7967

Ovocné zátiší
barevná litografie, 32, 5 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír mírně poškozen (vybledlý), signováno tužkou PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7260
Poslední dražitel: 7578

Nečitelně signováno

Orientální motiv
olej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na několika místech protrženo, neodborně restaurováno, signováno nečitelně PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:20:00
Číslo položky: 7251
Poslední dražitel: 6989

Bláha K.

Portrét dívky v kroji
olej na kartonu, 21, 5 x 17 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:10:00
Číslo položky: 7254
Poslední dražitel: 7573

Dědina Jaroslav (1914 - ?)

Na podzim
olej plátno na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7249
Poslední dražitel: 7569

Škrdlík Vojtěch (1903 - ?)

olej na plátně, 71 x 135 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:55:00
Číslo položky: 7209
Poslední dražitel: 8467

olej na kartonu, 36 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, okolo roku 1915
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:50:00
Číslo položky: 7211
Poslední dražitel: 7542

Nesignováno

Alpská krajina před bouří
olej na dřevě, 25, 5 x 2 cm, rámováno, rám poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století, Německo
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:45:00
Číslo položky: 7214
Poslední dražitel: 8475

Sauer Curt

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 50, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  20:40:00