Anděl suchá jehla na papíře, výřez pasparty 26 x 17, 5 cm, rámováno, papír v bezvadném stavu, pasparta, zaskleno, značeno v kameni monogramem J. Z., signováno tužkou PD
Cesta okolo vesnice olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2.pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen