Číslo položky: 7231
Poslední dražitel: 7934

Schovánek Emil (1885 - 1947)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 61, 5 x 77, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, okolo roku 1940
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  22:30:00
Číslo položky: 7156
Poslední dražitel: 8404

Žlutá píseň
kombinovaná technika na papíře, 34 x 51, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1971, zezadu potvrzení z výstavy
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  22:20:00
Číslo položky: 7221
Poslední dražitel: 8561

Anděl
suchá jehla na papíře, výřez pasparty 26 x 17, 5 cm, rámováno, papír v bezvadném stavu, pasparta, zaskleno, značeno v kameni monogramem J. Z., signováno tužkou PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  22:05:00
Číslo položky: 7161
Poslední dražitel: 8525

Cesta okolo vesnice
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2.pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  22:00:00
Číslo položky: 7219
Poslední dražitel: 7896

Flögel Hugo (1904 - 1979)

Lesní říčka
olej na plátně, 66 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:55:00
Číslo položky: 7135
Poslední dražitel: 8515

olej na plátně, 19, 5 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:35:00
Číslo položky: 7218
Poslední dražitel: 7926

Nečitelně signováno

olej na plátně, 75 x 64 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:25:00
Číslo položky: 7167
Poslední dražitel: 7387

Novák Václav (1880 - 1917)

Čertovka
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1915
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:20:00
Číslo položky: 7196
Poslední dražitel: 6655

Intermezzo
grafika, suchá jehla na papíře, výřez pasparty 24 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, poškozeno - přeložky, signováno UD, osobní věnování "Miroslavě", datováno 1947
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7159
Poslední dražitel: 7883

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  21:15:00