Číslo položky: 7173
Poslední dražitel: 8541

Lesní bystřina
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1950
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  20:35:00
Číslo položky: 7176
Poslední dražitel: 7518

Nesignováno

Švadlenka
olej na kartonu, 26, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7171
Poslední dražitel: 8538

olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1960
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  20:25:00
Číslo položky: 7170
Poslední dražitel: 7514

Ullrych Bohumil (1893 - 1948)

Sklizeň úrody
olej na plátně, 69 x 88 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v horní části krakeláž, signováno LD, okolo roku 1940
Vyvolávací cena: 1 250 Kč
Dosažená cena: 1 350 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  20:15:00
Číslo položky: 7177
Poslední dražitel: 8482

Novák Láďa (1865 - 1944)

Tulák
akvarel na papíře, 26 x 15 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 650 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  20:10:00
Číslo položky: 7169
Poslední dražitel: 7512

Ullrych Bohumil (1893 - 1948)

Dívka se psem
olej na kartonu, 19, 5 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, okolo roku 1940
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  20:05:00
Číslo položky: 7175
Poslední dražitel: 6443

Bauch Jan (1898 - 1995)

W.A. Mozart
kolorovaná litografie, 29 x 19, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 7160
Poslední dražitel: 8476

Venkovský rybník
olej na plátně, 80, 5 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, mírná krakeláž, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 320 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  23:35:00
Číslo položky: 7151
Poslední dražitel: 7878

olej na kartonu, 60 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 120 300 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.2.2015  22:30:00
Číslo položky: 7089
Poslední dražitel: 8486

Váchal Josef (1884 - 1969)

Pomologie
desetibarevný dřevoryt/dřevo a korek, 34 x 18, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 400 Kč
Příhoz: 500 Kč