9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Číslo položky: 7140
Poslední dražitel: 6769

Nečitelně signováno

Zátiší s rybami
olej na plátně, 38 x 29 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1880
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:20:00
Číslo položky: 7200
Poslední dražitel: 7777

Monogram C. M.

olej na plátně, 35, 5 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoláž, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7132
Poslední dražitel: 8483

Schams Franz (1823 - 1883)

Vojenský motiv
olej na plátně, 40 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v dolní části odpadlá, krakeláž, nutno restaurovat, signováno LD, nečitelně datováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:05:00
Číslo položky: 7141
Poslední dražitel: 7735

Krajina po bouři
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7133
Poslední dražitel: 7347

Kupky sena
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, zezadu potvrzení o pravosti od M. Duchka z roku 1943
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 28 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:55:00
Číslo položky: 7138
Poslední dražitel: 7733

Krajina před bouří
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:50:00
Číslo položky: 7147
Poslední dražitel: 7373

Strážnický František (1913 - 1985)

Šumiac pod Královou horou
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:45:00
Číslo položky: 7143
Poslední dražitel: 5897

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Lodě
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9