Číslo položky: 4774
Poslední dražitel: 6322

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Liška s úlovkem
olej na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  21:10:00
Číslo položky: 7158
Poslední dražitel: 7505

Nečitelně signováno

Ovocné zátiší
olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v horní části mírně vyboulené plátno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  20:55:00
Číslo položky: 7187
Poslední dražitel: 8553

Nečitelně signováno

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7186
Poslední dražitel: 8227

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

olej na plátně, 26, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1975
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  20:50:00
Číslo položky: 7205
Poslední dražitel: 8541

Ptáčci
autorský tisk na papíře, kolorovaný linoryt, výřez pasparty 21 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, papír zvlněn, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7233
Poslední dražitel: 8376

Melechov
kvaš na papíře, 23, 5 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, papír zvlněn, signováno LD, okolo roku 1950
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  20:45:00
Číslo položky: 7191
Poslední dražitel: 8535

Bém Rudolf (1874 - 1955)

Dáma v klobouku
kombinovaná technika, 27 x 22, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, okolo roku 1920
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  20:40:00
Číslo položky: 7201
Poslední dražitel: 8567

Nečitelně signováno

Havran
kolorovaný dřevoryt, 35 x 19 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1.pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7234
Poslední dražitel: 7559

Doubek František Bohumil (1865 - 1945)

Stojící dívka
olej plátno na kartonu, 31, 5 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v pravé dolní části plátno poškozeno na 7 místech, signováno LD, okolo 1940
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7198
Poslední dražitel: 7533

Antropius

Ženy v krojích
olej na plátně, 45 x 40 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1.pol. 20. století
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2015  20:30:00