Číslo položky: 7129
Poslední dražitel: 8491

Žně na Vožicku
olej na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 44 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:35:00
Číslo položky: 7136
Poslední dražitel: 7732

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Marina z Italské riviéry
olej na kartonu, 20 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7149
Poslední dražitel: 8499

Růžový rybník
olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1984, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:30:00
Číslo položky: 7199
Poslední dražitel: 6599

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Kristus na kříži
olej na plátně, 52 x 29 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, okolo roku 1915
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:25:00
Číslo položky: 7140
Poslední dražitel: 6769

Nečitelně signováno

Zátiší s rybami
olej na plátně, 38 x 29 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1880
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:20:00
Číslo položky: 7200
Poslední dražitel: 7777

Monogram C. M.

olej na plátně, 35, 5 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, rentoláž, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7132
Poslední dražitel: 8483

Schams Franz (1823 - 1883)

Vojenský motiv
olej na plátně, 40 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v dolní části odpadlá, krakeláž, nutno restaurovat, signováno LD, nečitelně datováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:05:00
Číslo položky: 7141
Poslední dražitel: 7735

Krajina po bouři
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7148
Poslední dražitel: 7740

Nesignováno

Motiv z Benátek
olej na plátně, 70 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7139
Poslední dražitel: 7733

Stojící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 43 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD s přípisem Paris 66
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  21:00:00