« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Číslo položky: 7133
Poslední dražitel: 7347

Kupky sena
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, zezadu potvrzení o pravosti od M. Duchka z roku 1943
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 28 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:55:00
Číslo položky: 7138
Poslední dražitel: 7733

Krajina před bouří
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:50:00
Číslo položky: 7147
Poslední dražitel: 7373

Strážnický František (1913 - 1985)

Šumiac pod Královou horou
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:45:00
Číslo položky: 7143
Poslední dražitel: 5897

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Lodě
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:40:00
Číslo položky: 7142
Poslední dražitel: 7736

Vlk Ferdinand (1899 - ?)

Motiv z Řecka
olej na plátně, 60, 5 x 45, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:20:00
Číslo položky: 7134
Poslední dražitel: 7730

Werner Adolf (1862 - 1916)

Odpočinek
olej plátno na kartonu, 29 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.2.2015  20:10:00