Kupky sena olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, zezadu potvrzení o pravosti od M. Duchka z roku 1943
Krajina před bouří olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen