Plachetnice olej na plátně, 90 x 90,5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Výhled do kraje olej na plátně, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Z Mariánských Lázní olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol.20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét ženy olej na plátně, 81 x 49 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PH, datováno 1913 - 14, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen