9 300 000 Kč

Číslo položky: 7183
Poslední dražitel: 6314

Váchal Josef (1884 - 1969)

Vodníci a strašidla
barevný dřevoryt, 21 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, papír po stranách mírně poškozen, signováno v kameni LD, okolo roku 1960
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  21:45:00
Číslo položky: 7197
Poslední dražitel: 8066

Paganini V.
grafika, suchá jehla na papíře, výřez pasparty 25 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  21:30:00
Číslo položky: 7181
Poslední dražitel: 7740

Chalupy u potoka
olej na kartonu, 25 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  21:25:00
Číslo položky: 7229
Poslední dražitel: 7951

Potok v lese
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1950
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7226
Poslední dražitel: 8554

Ostrov na Seině
suchá jehla na papíře, výřez pasparty 9 x 13, 5 cm, rámováno, papír při okrajíchmírně zažloutlý, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  21:20:00
Číslo položky: 7230
Poslední dražitel: 7556

Monogram V

Dívka se džbánem
olej plátno na kartonu, 50 x 39 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem "V", datováno 1934
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  21:05:00
Číslo položky: 7235
Poslední dražitel: 7559

V lese
olej na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, okolo roku 1955
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7179
Poslední dražitel: 7519

Neubert Louis (Ludwig) (1846-1892)

Alpská krajina s jezerem
olej na plátně, 55, 5 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, okolo roku 1890
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  20:45:00
Číslo položky: 7178
Poslední dražitel: 8521

Velký a Malý Blaník před večerem
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  20:40:00
Číslo položky: 7172
Poslední dražitel: 7515

Koroptve
olej na kartonu, 45 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1950
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2015  20:35:00