Venkovský rybník olej na plátně, 80, 5 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, mírná krakeláž, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s řekou olej na kartonu, 60 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen