Ovocné zátiší olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v horní části mírně vyboulené plátno, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Stojící dívka olej plátno na kartonu, 31, 5 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v pravé dolní části plátno poškozeno na 7 místech, signováno LD, okolo 1940