Číslo položky: 7240
Poslední dražitel: 8376

Spohler Jan Jacob (1811 - 1866) - okruh autora

Romantická krajina s mlýnem
olej na dřevě, 33, 5 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, dřevo mírně poškozeno (zkroucené), signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:45:00
Číslo položky: 7259
Poslední dražitel: 7735

Mousson Theodor Josef ? - okruh autora

V žatve
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 7248
Poslední dražitel: 7461

Koroptve v zimě
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:25:00
Číslo položky: 7204
Poslední dražitel: 8553

Nástroje umučení Páně
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:20:00
Číslo položky: 7236
Poslední dražitel: 8587

Na zamrzlém rybníce
olej na plátně, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:15:00
Číslo položky: 7193
Poslední dražitel: 7810

Monogram J. S.

Lodě v Benátkách
olej na plátně, 58 x 73 cm, rámováno, rám silně poškozen, odpadlé kousky, malba poškozena, na 2 místech malba protržena, na jednom původní záplata, monogram J. S. PD, datováno 1857
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:10:00
Číslo položky: 7242
Poslední dražitel: 8153

Nesignováno (Ebert Anton ?)

olej na plátně, 100 x 74 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, v dolní části plátno protrženo v délce cca 11 cm, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:00:00
Číslo položky: 7262
Poslední dražitel: 7579

Štika Jaroslav (1906 - 1940)

Tanečnice
kombinovaná technika na papíře, 58 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, papír a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 750 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:55:00
Číslo položky: 7238
Poslední dražitel: 8576

Angyal Gejza (1888 - 1956)

Nádrž Revolta u Kremnice
olej na překližce, 47 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 39 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:50:00
Číslo položky: 7244
Poslední dražitel: 7566

Monogram (Viktor Oliva ?)

Portrét muže s liščí čepicí
olej na dřevě, 26 x 17 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelným monogramem PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč