9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 7240
Poslední dražitel: 8376

Spohler Jan Jacob (1811 - 1866) - okruh autora

Romantická krajina s mlýnem
olej na dřevě, 33, 5 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, dřevo mírně poškozeno (zkroucené), signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:45:00
Číslo položky: 7259
Poslední dražitel: 7735

Mousson Theodor Josef ? - okruh autora

V žatve
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 7248
Poslední dražitel: 7461

Koroptve v zimě
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:25:00
Číslo položky: 7204
Poslední dražitel: 8553

Nástroje umučení Páně
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:20:00
Číslo položky: 7236
Poslední dražitel: 8587

Na zamrzlém rybníce
olej na plátně, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:15:00
Číslo položky: 7193
Poslední dražitel: 7810

Monogram J. S.

Lodě v Benátkách
olej na plátně, 58 x 73 cm, rámováno, rám silně poškozen, odpadlé kousky, malba poškozena, na 2 místech malba protržena, na jednom původní záplata, monogram J. S. PD, datováno 1857
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:10:00
Číslo položky: 7242
Poslední dražitel: 8153

Nesignováno (Ebert Anton ?)

olej na plátně, 100 x 74 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, v dolní části plátno protrženo v délce cca 11 cm, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  22:00:00
Číslo položky: 7238
Poslední dražitel: 8576

Angyal Gejza (1888 - 1956)

Nádrž Revolta u Kremnice
olej na překližce, 47 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 39 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:50:00
Číslo položky: 7257
Poslední dražitel: 7451

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 149 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:45:00
Číslo položky: 7237
Poslední dražitel: 8587

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.3.2015  21:40:00

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »