Staroměstské náměstí v zimě barevná akvatinta, 34 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Na náměstí olej na kartonu, 40, 5 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, karton poškozen, přepůlen a natržen, signováno LD, datováno 1915
Manželé kombinovaná technika na papíře, 31, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám, pasparta a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno s věnováním PD, datováno 1952