Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 5767
Poslední dražitel: 7122

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
výška 59, 5 cm, plastika, cín, zlaceno, zlato mírně otřelé, signováno na podstavci, rok 1990, v roce 1994 zakoupeno v galerii VIVA
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:35:00
Číslo položky: 5870
Poslední dražitel: 6437

Terš August (1870 - 1928)

Husy na rybníce
olej na plátně, 68 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5863
Poslední dražitel: 6732

Rabas Václav (1885 - 1954)

Zima povolila
olej na plátně, 32 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, zezadu štítek z výstavy v Jízdárně Pražského hradu v roce 1956, číslo katalogu 51
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:50:00
Číslo položky: 5862
Poslední dražitel: 5655

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Alegorie podzimu
pastel na papíře, 41, 5 x 24 cm, rámováno, rám silně poškozen, zaskleno, signováno LH, datováno 1919
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:25:00
Číslo položky: 5857
Poslední dražitel: 7200

V parku
olej na kartonu, 18 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:20:00
Číslo položky: 5860
Poslední dražitel: 7153

Filla Emil (1882 - 1953)

Zátiší s mandolínou a klarinetem
lept, 8, 5 x 12 cm, nerámováno, volně loženo, mírné přeložky a složky, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:10:00
Číslo položky: 5859
Poslední dražitel: 6729

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Nitranská ulice
olej na plátně, 59, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:05:00
Číslo položky: 5855
Poslední dražitel: 7078

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Harmonikář
olej na kartonu, 47 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:50:00
Číslo položky: 5856
Poslední dražitel: 5650

Podzim
pastel na papíře, 36 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LH, datováno 1922
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:35:00
Číslo položky: 5854
Poslední dražitel: 7210

Dívka se džbánem
olej na plátně, 80, 5 x 101 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:30:00