Romantická krajina s figurální stafáží olej na kartonu, 16 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1875
Dáma v klobouku kombinovaná technika na papíře, 51 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, papír místy zvlněn, signováno PD s přípisem Paříž, 1. pol. 20. století