Číslo položky: 5850
Poslední dražitel: 6723

Procházka František X. (1887 - 1950)

Z Podhradska
olej na plátně, 80 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  20:55:00
Číslo položky: 5845
Poslední dražitel: 7117

Duby u řeky
olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  20:45:00
Číslo položky: 5847
Poslední dražitel: 6721

olej na plátně, 42 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5846
Poslední dražitel: 6720

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  20:35:00
Číslo položky: 5843
Poslední dražitel: 7173

olej na kartonu, 48 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  20:30:00
Číslo položky: 5844
Poslední dražitel: 6109

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na kartonu, 90 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5840
Poslední dražitel: 7190

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na sololitu, 32, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  20:10:00
Číslo položky: 5839
Poslední dražitel: 6715

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Zámek Hrubá Skála
akvarel, tuš, běloba na papíře, 17 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  20:00:00
Číslo položky: 5834
Poslední dražitel: 6275

Podřipsko
akvarel na papíře, 17 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  22:25:00
Číslo položky: 5836
Poslední dražitel: 7121

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 70 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  22:15:00