Číslo položky: 5912
Poslední dražitel: 7244

Z Klatovska v zimě
olej na kartonu, 37 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  20:15:00
Číslo položky: 5911
Poslední dražitel: 5917

Hofbauer Arnošt (1869 - 1944)

Horská krajina
olej na plátně, 55 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1907
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  20:00:00
Číslo položky: 5908
Poslední dražitel: 5916

Funus
olej na plátně, 99 x 144 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1931, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  23:20:00
Číslo položky: 5910
Poslední dražitel: 7242

Letní les
olej na kartonu, 50, 5 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  22:40:00
Číslo položky: 5901
Poslední dražitel: 5896

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 87 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  22:25:00
Číslo položky: 5906
Poslední dražitel: 5914

V lese
kombinovaná technika na papíře, 30 x 32 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1921, vlevo dole věnování "Milence Jonášové"
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5891
Poslední dražitel: 5903

Dědina Jan (1870 - 1955)

Venkovská chalupa
olej na překližce, 29 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  22:15:00
Číslo položky: 5898
Poslední dražitel: 5909

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 45 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5900
Poslední dražitel: 7049

Léto na Vysočině
olej na plátně, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno nečitelně PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  22:10:00
Číslo položky: 5899
Poslední dražitel: 7156

kvaš na papíře, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  22:05:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE