« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Číslo položky: 5821
Poslední dražitel: 7083

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Krajina s chalupou
kvaš na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:00:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE