Číslo položky: 5820
Poslední dražitel: 7083

Strnad Josef (1889 - 1952)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 69 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  22:05:00
Číslo položky: 5837
Poslední dražitel: 7095

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Piják
olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  22:00:00
Číslo položky: 5838
Poslední dražitel: 6425

olej na plátně, 33 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5819
Poslední dražitel: 7148

olej na kartonu, 50 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  21:55:00
Číslo položky: 5833
Poslední dražitel: 7092

Z Orlicka - Podzim začíná
akvarel na papíře, 16 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5832
Poslední dražitel: 7092

olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  21:35:00
Číslo položky: 5828
Poslední dražitel: 7089

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Hospodská scéna
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  21:20:00
Číslo položky: 5830
Poslední dražitel: 7120

Tůňka
olej na dřevě, 23 x 31 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5831
Poslední dražitel: 7090

Strnad Josef (1889 - 1952)

Dědáček
olej na kartonu, 48 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5827
Poslední dražitel: 7088

Strnad Josef (1889 - 1952)

Madlenka z Pece
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  21:15:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE