Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Číslo položky: 5822
Poslední dražitel: 7085

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

kvaš na kartonu, 30, 5 x 43 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:15:00
Číslo položky: 5821
Poslední dražitel: 7083

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Krajina s chalupou
kvaš na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:00:00