Číslo položky: 5829
Poslední dražitel: 7089

Diblík František X. (1887 - 1955)

Sicilská prodavačka pomerančů
olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  21:10:00
Číslo položky: 5815
Poslední dražitel: 7079

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 74 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:55:00
Číslo položky: 5818
Poslední dražitel: 7162

Kyvňačky (Prostřední Bečva)
olej na kartonu, 32 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1962
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5817
Poslední dražitel: 6943

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Petrklíč
barevná litografie, 71 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:50:00
Číslo položky: 5816
Poslední dražitel: 5726

Bauch Jan (1898 - 1995)

Ovocné zátiší
kombinovaná technika na papíře, 38 x 51, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:45:00
Číslo položky: 5824
Poslední dražitel: 7086

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:35:00
Číslo položky: 5826
Poslední dražitel: 7182

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:25:00
Číslo položky: 5823
Poslední dražitel: 6589

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 50 x 65 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:20:00
Číslo položky: 5825
Poslední dražitel: 6628

Srna
akvarel na papíře, studie, 32 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5822
Poslední dražitel: 7085

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

kvaš na kartonu, 30, 5 x 43 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.9.2013  20:15:00