9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 5896
Poslední dražitel: 5485

kvaš na papíře, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  21:15:00
Číslo položky: 5889
Poslední dražitel: 7157

Chalupa pod Jezerným (Horní Bečva)
olej na kartonu, 51 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  20:25:00
Číslo položky: 5888
Poslední dražitel: 6965

Nesignováno

V krčmě
akvarel na papíře, 22, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  20:20:00
Číslo položky: 5885
Poslední dražitel: 5899

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  20:15:00
Číslo položky: 5881
Poslední dražitel: 5896

Zátiší s kyticí a mísou ovoce
olej na papíře, 70 x 50 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  20:10:00
Číslo položky: 5886
Poslední dražitel: 7234

Podešva František (1893 - 1979)

Hečení
olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5879
Poslední dražitel: 6443

Dědina Jan (1870 - 1955)

Madame Jeanne Dědina
olej na plátně, 64 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  22:45:00
Číslo položky: 5871
Poslední dražitel: 6437

Dědina Jan (1870 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 82, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  22:20:00
Číslo položky: 5866
Poslední dražitel: 6663

Zima
olej na kartonu, 47 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  22:15:00
Číslo položky: 5877
Poslední dražitel: 7137

Dědina Jan (1870 - 1955)

Sedící dáma
kombinovaná technika na papíře, 45, 5 x 25 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD s přípisem Paříž
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  22:05:00

do aukce Květen 2020.