Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 5882
Poslední dražitel: 7223

Výhled na Kýčeru (Horní Bečva)
olej na kartonu, 31 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1967
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  21:50:00
Číslo položky: 5867
Poslední dražitel: 6434

Dědina Jan (1870 - 1955)

olej na překližce, 36, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  21:40:00
Číslo položky: 5880
Poslední dražitel: 7029

Motiv z orientu
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5864
Poslední dražitel: 7180

olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 36 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  21:30:00
Číslo položky: 5876
Poslední dražitel: 7137

Karel Hynek Mácha
litografie, 46 x 31, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5874
Poslední dražitel: 7217

Pod Bunčem
olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  21:20:00
Číslo položky: 5875
Poslední dražitel: 7135

Dědina Jan (1870 - 1955)

Dáma v klobouku
kombinovaná technika na papíře, 51 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, papír místy zvlněn, signováno PD s přípisem Paříž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  21:15:00
Číslo položky: 5872
Poslední dražitel: 6438

Emler František (1912 - 1992)

Prachatice
kombinovaná technika na papíře, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:55:00
Číslo položky: 5873
Poslední dražitel: 7151

Postavy v dešti
kombinovaná technika na papíře, 45 x 62 cm, nerámováno, pasparta, signováno nahoře uprostřed, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:50:00
Číslo položky: 5869
Poslední dražitel: 5956

Emler František (1912 - 1992)

Draní peří
kvaš na papíře, 49 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:45:00

do květnové aukce 2018