Číslo položky: 5932
Poslední dražitel: 5893

Jihočeská krajina
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  22:15:00
Číslo položky: 5933
Poslední dražitel: 5234

Starý kanál v Amsterdamu
akvatinta, lept na papíře, 33 x 39 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  22:10:00
Číslo položky: 5931
Poslední dražitel: 7168

Pečinka František (1869 - 1917)

Hřbitov
olej na plátně, 51 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou monogramem F. P. PD, datováno 1897
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  22:00:00
Číslo položky: 5917
Poslední dražitel: 6975

Z Kameniček
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1914, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:55:00
Číslo položky: 5923
Poslední dražitel: 7251

Krajina před brouří
olej lepenka na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, lepenka místy zvlněna, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5930
Poslední dražitel: 7171

Cirkus z Paříže
akvatinta, lept na papíře, 37, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, rok 1904
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5926
Poslední dražitel: 5928

Jansa Václav (1859 - 1913)

Venkovský statek
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:45:00
Číslo položky: 5919
Poslední dražitel: 7248

olej plátno na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:40:00
Číslo položky: 5927
Poslední dražitel: 7173

Náměstí sv. Marka
barevná litografie, 11, 5 x 17 cm, pasparta, zaskleno, signováno UD s věnováním, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:30:00
Číslo položky: 5921
Poslední dražitel: 5924

Jansa Václav (1859 - 1913)

Na zamrzlé Vltavě
olej plátno na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:20:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE