Číslo položky: 5860
Poslední dražitel: 7153

Filla Emil (1882 - 1953)

Zátiší s mandolínou a klarinetem
lept, 8, 5 x 12 cm, nerámováno, volně loženo, mírné přeložky a složky, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:10:00
Číslo položky: 5859
Poslední dražitel: 6729

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Nitranská ulice
olej na plátně, 59, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:05:00
Číslo položky: 5861
Poslední dražitel: 6783

Filla Emil (1882 - 1953)

suchá jehla, 15 x 11 cm, nerámováno, volně loženo, v levé dolní části skvrna, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:55:00
Číslo položky: 5855
Poslední dražitel: 7078

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Harmonikář
olej na kartonu, 47 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:50:00
Číslo položky: 5858
Poslední dražitel: 7127

Nesignováno

Rozbouřené moře
olej na plechu, 24, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:40:00
Číslo položky: 5856
Poslední dražitel: 5650

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Podzim
pastel na papíře, 36 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno LH, datováno 1922
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:35:00
Číslo položky: 5854
Poslední dražitel: 7210

Dívka se džbánem
olej na plátně, 80, 5 x 101 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:30:00
Číslo položky: 5842
Poslední dražitel: 6718

Pohled na Prahu
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:20:00
Číslo položky: 5841
Poslední dražitel: 6716

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Krajina u Hrubé Skály
akvarel, tuš, běloba na papíře, 17, 5 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  21:05:00
Číslo položky: 5851
Poslední dražitel: 7199

Chalupy na Vožicku
olej na lepence, 51, 5 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč