Číslo položky: 5872
Poslední dražitel: 6438

Emler František (1912 - 1992)

Prachatice
kombinovaná technika na papíře, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:55:00
Číslo položky: 5873
Poslední dražitel: 7151

Postavy v dešti
kombinovaná technika na papíře, 45 x 62 cm, nerámováno, pasparta, signováno nahoře uprostřed, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:50:00
Číslo položky: 5869
Poslední dražitel: 5956

Emler František (1912 - 1992)

Draní peří
kvaš na papíře, 49 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:45:00
Číslo položky: 5767
Poslední dražitel: 7122

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
výška 59, 5 cm, plastika, cín, zlaceno, zlato mírně otřelé, signováno na podstavci, rok 1990, v roce 1994 zakoupeno v galerii VIVA
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:35:00
Číslo položky: 5870
Poslední dražitel: 6437

Terš August (1870 - 1928)

Husy na rybníce
olej na plátně, 68 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5868
Poslední dražitel: 6789

Ovocné zátiší
barevná litografie, 32 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, papír poškozen, v dolní části skvrny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:25:00
Číslo položky: 5865
Poslední dražitel: 7210

Zima na venkově
olej na plátně, 30 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.9.2013  20:00:00
Číslo položky: 5863
Poslední dražitel: 6732

Rabas Václav (1885 - 1954)

Zima povolila
olej na plátně, 32 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, zezadu štítek z výstavy v Jízdárně Pražského hradu v roce 1956, číslo katalogu 51
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:50:00
Číslo položky: 5862
Poslední dražitel: 5655

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Alegorie podzimu
pastel na papíře, 41, 5 x 24 cm, rámováno, rám silně poškozen, zaskleno, signováno LH, datováno 1919
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:25:00
Číslo položky: 5857
Poslední dražitel: 7200

V parku
olej na kartonu, 18 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.9.2013  22:20:00