Číslo položky: 5925
Poslední dražitel: 7006

olej na plátně, 36 x 28, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:20:00
Číslo položky: 5924
Poslední dražitel: 6521

Pozdrav z Prahy
barevná litografie, 23, 5 x 17 cm, nerámováno, pasparta, autorský tisk, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:15:00
Číslo položky: 5922
Poslední dražitel: 5926

Albánský hodža s kostelníkem
olej plátno na kartonu, 70 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou PD s přípisem, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:05:00
Číslo položky: 5915
Poslední dražitel: 5920

olej na kartonu, 70 x 101 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  21:00:00
Číslo položky: 5913
Poslední dražitel: 7140

Holý Miloslav (1897 - 1974)

U pivovaru v Rokytnici
olej na plátně, 52 x 67 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1960, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  20:40:00
Číslo položky: 5916
Poslední dražitel: 5921

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Nový Svět
olej na plátně, 66 x 87 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5918
Poslední dražitel: 5923

Ukolébavka
olej na plátně, 65 x 59 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5920
Poslední dražitel: 7246

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 73 x 65 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5909
Poslední dražitel: 7163

Cesta úvozem
olej na kartonu, 40, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  20:35:00
Číslo položky: 5914
Poslední dražitel: 5920

olej na plátně, 69 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE