Číslo položky: 5945
Poslední dražitel: 7104

Hlava
pastel na papíře, 21 x 15 cm, rámováno, rám nepůvodní, mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, přímý dar od autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:00:00
Číslo položky: 5656
Poslední dražitel: 7049

Střížek Antonín (* 1959)

Pes Vipet
olej na plátně, 110 x 160 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5943
Poslední dražitel: 7113

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 20 x 16 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:45:00
Číslo položky: 5938
Poslední dražitel: 7267

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Kostel sv. Kateřiny
olej na kartonu, 46, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:30:00
Číslo položky: 5940
Poslední dražitel: 5938

Tasev A.

V parku
olej plátno na kartonu, 38 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:25:00
Číslo položky: 5937
Poslední dražitel: 7255

Zlatá ulička
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:20:00
Číslo položky: 5936
Poslední dražitel: 6895

Mostecké věže z Kampy
olej na plátně, 34, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:15:00
Číslo položky: 5935
Poslední dražitel: 7219

Konečný Josef (1909 - 1989)

Lesní tůňka
olej na plátně, 64 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:10:00
Číslo položky: 5934
Poslední dražitel: 7253

Klášter sv. Anežky v Praze
olej na kartonu, 33, 5 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:00:00
Číslo položky: 5929
Poslední dražitel: 7107

Lodě
tužka na papíře, 14 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, uprostřed papíru skvrna, signováno s věnováním UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 52 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2013  22:30:00