Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 5942
Poslední dražitel: 7184

Zátiší s loděmi, vázami a jablky
barevná litografie, 17, 5 x 24, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, opus 23, rok 1941, přímý dar od autora
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:20:00
Číslo položky: 5948
Poslední dražitel: 5944

Portrét dámy
olej na plátně, 58, 5 x 40, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5949
Poslední dražitel: 7269

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 100 x 70 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5946
Poslední dražitel: 7119

Vesnická kaplička
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír místy poškozen, signováno s věnováním PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:15:00
Číslo položky: 5947
Poslední dražitel: 5943

Rozkvetlý keř
olej na kartonu, 28, 5 x 39 cm, rámováno, rám nepůvodní, mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5944
Poslední dražitel: 7104

Indické dívky, Ceylon
lept na papíře, 28 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:10:00
Číslo položky: 5945
Poslední dražitel: 7104

Hlava
pastel na papíře, 21 x 15 cm, rámováno, rám nepůvodní, mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, přímý dar od autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:00:00
Číslo položky: 5656
Poslední dražitel: 7049

Střížek Antonín (* 1959)

Pes Vipet
olej na plátně, 110 x 160 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1999, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5943
Poslední dražitel: 7113

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 20 x 16 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:45:00
Číslo položky: 5936
Poslední dražitel: 6895

Spáčil (Žeranovský) Jan (1892 - 1982)

Mostecké věže z Kampy
olej na plátně, 34, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  20:15:00

do květnové aukce 2018