Číslo položky: 5952
Poslední dražitel: 7272

Jarní nálada
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:40:00
Číslo položky: 5953
Poslední dražitel: 7124

Benátky
litografie, 9,5 x 14, 5 cm, pasparta, zaskleno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5951
Poslední dražitel: 5946

olej na kartonu, 20 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:30:00
Číslo položky: 5950
Poslední dražitel: 5945

Třeboňský rybník
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:25:00
Číslo položky: 5942
Poslední dražitel: 7184

Zátiší s loděmi, vázami a jablky
barevná litografie, 17, 5 x 24, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, opus 23, rok 1941, přímý dar od autora
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:20:00
Číslo položky: 5948
Poslední dražitel: 5944

Portrét dámy
olej na plátně, 58, 5 x 40, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5949
Poslední dražitel: 7269

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na plátně, 100 x 70 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5946
Poslední dražitel: 7119

Vesnická kaplička
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír místy poškozen, signováno s věnováním PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:15:00
Číslo položky: 5947
Poslední dražitel: 5943

Rozkvetlý keř
olej na kartonu, 28, 5 x 39 cm, rámováno, rám nepůvodní, mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5944
Poslední dražitel: 7104

Indické dívky, Ceylon
lept na papíře, 28 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:10:00