Číslo položky: 5902
Poslední dražitel: 6488

olej plátno na kartonu, 36 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  22:05:00
Číslo položky: 5904
Poslední dražitel: 7052

Istler Josef (1919 - 2000)

Hlava
kombinovaná technika na papíře, 56, 5 x 42, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 22 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  22:00:00
Číslo položky: 5894
Poslední dražitel: 7210

V parku
kombinovaná technika na papíře, 29 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  21:50:00
Číslo položky: 5907
Poslední dražitel: 7078

olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5897
Poslední dražitel: 7154

Vřesoviště
olej na kartonu, 18, 5 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1961, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  21:40:00
Číslo položky: 5887
Poslední dražitel: 5901

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Vozka
olej na plátně, fixováno na dřevenou desku, 35, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  21:35:00
Číslo položky: 5903
Poslední dražitel: 6814

Istler Josef (1919 - 2000)

Hlava
kombinovaná technika na papíře, 36, 5 x 26, 5 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5905
Poslední dražitel: 6976

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Žlutá dýně s kapustou
olej na kartonu, 45, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5890
Poslední dražitel: 7176

Valter Karel (1909 - 2006)

olej na plátně, 105 x 115 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 88 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2013  21:15:00
Číslo položky: 5893
Poslední dražitel: 7160

Břízy
akvarel na papíře, 28 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE