Číslo položky: 5959
Poslední dražitel: 5951

Körber Adolf (1887 - 1967)

Moře
olej na plátně, 78, 5 x 99 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  22:40:00
Číslo položky: 5964
Poslední dražitel: 5955

Bayer Theodor (1892 - 1915)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 71 x 118 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 33 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5963
Poslední dražitel: 7198

Z Latinské čtvrti, Paříž
lept na papíře, 36 x 45, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, rok 1907
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  22:30:00
Číslo položky: 5962
Poslední dražitel: 7127

Ptákoloď
barevná litografie, 21, 5 x 15 cm, pasparta, zaskleno, autorský tisk, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  22:25:00
Číslo položky: 5960
Poslední dražitel: 5952

Nečitelně signováno

Dívčí portrét
olej na kartonu, 45 x 40 cm, rám poškozen, signováno PU, datováno 1902
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  22:20:00
Číslo položky: 5961
Poslední dražitel: 7214

akvarel na papíře, 59, 5 x 41 cm, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1963
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5958
Poslední dražitel: 7281

Uhelný trh
barevný lept, 38, 5 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  22:05:00
Číslo položky: 5956
Poslední dražitel: 7267

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Ležící akt
olej na kartonu, 52 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem J. O. PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  22:00:00
Číslo položky: 5957
Poslední dražitel: 7205

Postavy
kvaš na papíře, 40 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PH, datováno 1963
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5955
Poslední dražitel: 7282

Menšík Stanislav (1912 - 1970)

Sklizeň brambor
olej na plátně, 41 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2013  21:50:00