Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Číslo položky: 13741
Poslední dražitel: 13319

Beneš Karel (*1932)

barevná litografie, 46 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 38/45, datováno 1976
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:00:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.