9 300 000 Kč

Číslo položky: 13718
Poslední dražitel: 13319

Lindner Hans (1883 - 1944)

Dívka na pláži
olej na překližce, 40 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:25:00
Číslo položky: 13678
Poslední dražitel: 13291

Pařížské střechy
suchá jehla, 14 x 28 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno UD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:30:00
Číslo položky: 13699
Poslední dražitel: 13305

Naske František Xaver (1884 - 1959)

olej na plátně, 75 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:35:00
Číslo položky: 13674
Poslední dražitel: 13273

Jubilejní výtisk k 65. narozeninám O. Janečka
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:40:00
Číslo položky: 13668
Poslední dražitel: 13284

Úplatek
suchá jehla, 21 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:45:00
Číslo položky: 13634
Poslední dražitel: 14198

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.28
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:50:00
Číslo položky: 13700
Poslední dražitel: 13306

Vacík F. Robert (1880 - 1968)

V zámecké zahradě
olej na plátně, 86 x 86 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1908, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13762
Poslední dražitel: 13349

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Kaplička
kvaš - tuš na papíře, 15 x 12 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, pasparta, signováno monogramem PH, datováno 24. 7. 1915
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:55:00
Číslo položky: 13727
Poslední dražitel: 13324

Don Quijote
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13683
Poslední dražitel: 13133

Zátiší s pomeranči a hroznovým vínem
olej na plátně, 39 x 59 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč