9 300 000 Kč

Číslo položky: 13661
Poslední dražitel: 11039

Monogram J. Z.

Zátiší s ovocem
barevný pastel - tužka na papíře, 19, 5 x 21, 5 cm, volně loženo, mírně poškozeno, signováno monogramem LH a PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:55:00
Číslo položky: 13731

Saudek Jan (* 1935)

Štěstí Van Zamtenovo
fotografie, 29 x 24 cm, volně loženo, signováno PD, přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:00:00
Číslo položky: 13670
Poslední dražitel: 13705

Tetřívci
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13627

Lichtenstein Roy (1923 - 1997)

As I opened fire
3 x serigrafie, 60, 5 x 50 cm, signováno tužkou PD, datováno 1966, publikováno v monografii
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13656
Poslední dražitel: 13386

Nečitelně signováno

Moravské slavnosti
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:00:00
Číslo položky: 13706

Čapek Josef (1887 - 1945)

Karikatura
jednobarevná litografie, 12 x 17 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:05:00
Číslo položky: 13737
Poslední dražitel: 11177

Procházka František X. (1887 - 1950)

U přístavu
olej na kartonu, 48 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba a karton silně poškozeny, signováno LD, datováno 1924
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:10:00
Číslo položky: 13739

Nečitelně signováno

Otepi slámy
olej na plátně, 22 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, datováno 1898
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13633

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.27
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:15:00
Číslo položky: 13648
Poslední dražitel: 13270

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Lovy na stonožky jsou opravdu vzrušující
kombinovaná technika na papíře, 16 x 27, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, místy zažloutlé skvrny, signováno UD, vystaveno v souborné výstavě v NSR roku 1985, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:20:00