9 300 000 Kč

Číslo položky: 13643
Poslední dražitel: 13686

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malb mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:25:00
Číslo položky: 13751

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Malé ryby, také ryby - Okoun
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13767

Zámek Chenonceaux ve Francii
tužka na papíře, 23 x 33, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno květen 1911
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13679
Poslední dražitel: 11580

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na plátně, 110 x 129, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13736
Poslední dražitel: 13331

Liesler Josef (1912 - 2005)

Den a noc
akvarel - tuš na papíře, 28 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, papír mírně zvlněn, signováno UD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13721
Poslední dražitel: 13740

Skály
olej na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13684
Poslední dražitel: 13134

Zátiší s pohárem a mísou ovoce
olej na plátně, 44 x 52 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13753

V přístavu
černobílá litografie, 14 x 9 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13667
Poslední dražitel: 13282

Krysař
barevná litografie, 48, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 36/70
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13761
Poslední dražitel: 13348

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Květiny
akvarel na papíře, 9, 5 x 9 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:40:00