9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Číslo položky: 13619
Poslední dražitel: 13670

V "Konečníku" u Borku
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13660
Poslední dražitel: 11039

Monogram J. Z.

Loďky
černý pastel na papíře, 21 x 28, 5 cm, volně loženo, pasparta, místy zažloutlé skvrny, signováno monogramem PH, datováno 1956
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:50:00
Číslo položky: 13669
Poslední dražitel: 14100

Hoch se psem
olej na plátně, 40 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13693
Poslední dražitel: 14303

Sedící dívka
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13645
Poslední dražitel: 14155

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labské rameno
olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Aktuální cena: 79 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:55:00
Číslo položky: 13664
Poslední dražitel: 12999

Jansa Václav (1859 - 1913)

Plachetnice
olej na dřevě, 26 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13730
Poslední dražitel: 13327

Podzimní krajina s rybníkem
olej na plátně, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1931, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13646
Poslední dražitel: 13268

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na plátně, 88, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno LD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Aktuální cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:00:00
Číslo položky: 13734
Poslední dražitel: 13330

V zátiší
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, malba místy odpadá, obtisknutý vypínací rám do plátna, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13768
Poslední dražitel: 13354

Oravský Podzámok
olej na plátně, 70, 5 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, mírně obtisknutý vypínací rám do plátna, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč