9 300 000 Kč

Číslo položky: 13636
Poslední dražitel: 14199

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.30
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13750
Poslední dražitel: 13580

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
tuš na papíře, 19 x 19 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno monogramem LH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13641
Poslední dražitel: 13684

Venkovská chalupa
olej plátno na kartonu, 42 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13662

Nečitelný monogram J. P. ?

Na pastvě
pastel na papíře, 25 x 32 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno nečitelným monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13719
Poslední dražitel: 13482

Cesta kolem průhonické obory
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13680
Poslední dražitel: 14294

Na Kunratickém potoku
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:40:00
Číslo položky: 13666
Poslední dražitel: 13702

olej na plátně, 77 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13654
Poslední dražitel: 13385

Odpolední piknik
olej na plátně, 122 x 200 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, plátno mírně zvlněno, vyčištěno, záplata, signováno PD, datováno 1930 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13677
Poslední dražitel: 12182

Partie z Mikovic
olej na plátně, 59, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1905, na zadní straně autorský štítek, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13702
Poslední dražitel: 13307

Rybář
pastel na papíře, 18, 5 x 26 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč