9 300 000 Kč

Číslo položky: 13628
Poslední dražitel: 14194

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.22
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13749

Podešva František (1893 - 1979)

Zemědělský kalendář 1978
2 ks ilustrací - tuš na papíře, rozměry 24 x 19 cm (Chlapec s píšťalou) a 31 x 23 cm (Dívka v kroji), papír mírně poškozen, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13644
Poslední dražitel: 13500

Lesní tůň
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:20:00
Číslo položky: 13725
Poslední dražitel: 13743

Orání
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadá, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13696

Nesignováno (Jan Honsa ?)

Ves v noci
olej na plátně, výřez, 50 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, na zadní straně dobrozdání, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13675

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Babí hodina
třídílná básnická skladba "Babí hodina" od V. Fischerové, obsahuje 6 x barevný lept od A. Šimotové, 15, 5 x 15, 5 cm, sign. tužkou PD, datováno 1993, 171/200
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:25:00
Číslo položky: 13692
Poslední dražitel: 14116

Saudek Jan (* 1935)

Tulák
olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2015, přiložen autorův certifikát pravosti z roku 2017
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13729
Poslední dražitel: 14214

Jeřabiny
olej na plátně, 19, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13686

Motiv z Francie
olej na plátně, 49 x 60 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13724
Poslední dražitel: 13323

Čapek Josef (1887 - 1945)

Jack Rozparovač
kolorovaný linoryt, 33, 5 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč