9 300 000 Kč

Číslo položky: 13741
Poslední dražitel: 13334

Beneš Karel (*1932)

barevná litografie, 46 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 38/45, datováno 1976
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:00:00
Číslo položky: 13672
Poslední dražitel: 13286

Hudeček František (1909 - 1990)

Noční chodec
dřevoryt, 20, 5 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, datováno 1945
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13707
Poslední dražitel: 13310

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Srneček v lese
olej na kartonu, 34, 5 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:05:00
Číslo položky: 13742
Poslední dražitel: 13335

Signováno nečitelně monogramem

Horská krajina s chalupou
olej plátno na kartonu, 27 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně monogramem PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13701
Poslední dražitel: 13726

Plecháč Prosecký František (1903 - 1986)

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 69 x 99 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LH, datováno 1948
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13772
Poslední dražitel: 13356

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Na Malé Straně
barevná litografie, 36 x 35, 5, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13647
Poslední dražitel: 13268

Horská krajina
olej na plátně, 38 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13738
Poslední dražitel: 11179

Procházka František X. (1887 - 1950)

Bába a vnuk
olej na plátně, 53 x 75 cm, rámováno, rám a plátno mírně poškozeny, plátno v horní části mírně vybouleno, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13658

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na kartonu, 41 x 32, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:20:00
Číslo položky: 13746
Poslední dražitel: 13577

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Loupežník
Příhoz: 100 Kč