9 300 000 Kč

1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 13672
Poslední dražitel: 13883

Hudeček František (1909 - 1990)

Noční chodec
dřevoryt, 20, 5 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:00:00
Číslo položky: 13647
Poslední dražitel: 13268

Horská krajina
olej na plátně, 38 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13658

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na kartonu, 41 x 32, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:20:00
Číslo položky: 13640

Trefil Václav (1906 - 1989)

Kvetoucí úhor
olej na plátně, 77, 5 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13681

Navrátil Josef Matěj - pravděpodobně okruh autora

Romantická alpská krajina
kvaš na kartonu, 22 x 26 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, zažloutlé skvrny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:40:00
Číslo položky: 13649
Poslední dražitel: 10509

Dědina Jan (1870 - 1955)

Odpolední siesta
olej na plátně, 55, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13663
Poslední dražitel: 13280

Kreibich Vilém (1884 - 1955)

Lokomotivy
pastel na papíře, 64 x 93 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  21:55:00
Číslo položky: 13642
Poslední dražitel: 13265

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Břízy v krajině
olej na kartonu, 25 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2020  22:00:00
Číslo položky: 13655

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Králík
olej na plátně, 44, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:00:00
Číslo položky: 13659
Poslední dražitel: 13277

Brázda Oskar (1888 - 1977)

olej na plátně, 80, 5 x 72, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:10:00

1 2 3 4 5 6 7 »