Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 13734
Poslední dražitel: 13204

V zátiší
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, malba místy odpadá, obtisknutý vypínací rám do plátna, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:50:00
Číslo položky: 13680
Poslední dražitel: 13415

Na Kunratickém potoku
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 150 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:45:00
Číslo položky: 13769
Poslední dražitel: 13354

Nesignováno

Zápas
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13669
Poslední dražitel: 12819

Hoch se psem
olej na plátně, 40 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:40:00
Číslo položky: 13641
Poslední dražitel: 13444

Venkovská chalupa
olej plátno na kartonu, 42 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:35:00
Číslo položky: 13645
Poslední dražitel: 14165

Radimský Václav (1867 - 1946)

Labské rameno
olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 166 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:30:00
Číslo položky: 13795
Poslední dražitel: 12327

Nové Město na Moravě
olej na plátně, 26 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části 4 tečky v malbě, signováno PD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13646
Poslední dražitel: 14166

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na plátně, 88, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno LD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 330 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:25:00
Číslo položky: 13664
Poslední dražitel: 12999

Jansa Václav (1859 - 1913)

Plachetnice
olej na dřevě, 26 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:15:00
Číslo položky: 13768
Poslední dražitel: 14356

Oravský Podzámok
olej na plátně, 70, 5 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, mírně obtisknutý vypínací rám do plátna, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.