9 300 000 Kč

Číslo položky: 13317
Poslední dražitel: 12136

Zima
olej plátno na kartonu, 39, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:00:00
Číslo položky: 13337
Poslední dražitel: 13582

Warhol Andy (1928 - 1987)

Debbie Harry
serigrafie, 32, 5 x 33 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 80/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13496
Poslední dražitel: 11905

Hamlet
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13395
Poslední dražitel: 11834

Betlém
soubor 10 kusů barevných litografií, edice Biblos sv. 23, 20, 5 x 14, 5 cm, volně loženo v deskách, každá z litografií signovaná, 51/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:55:00
Číslo položky: 13457
Poslední dražitel: 13443

Koledníci
barevná litografie, 28, 5 x 17, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13489
Poslední dražitel: 13047

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 29, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13498
Poslední dražitel: 12282

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Lovecký motiv
tuš, akvarel, běloba na papíře, 19, 5 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13442
Poslední dražitel: 12100

Dívka s vějířem
tuš na papíře, 20 x 15 cm, nesignováno, volně loženo, papír mírně poškozen, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti autora, kresba pochází přímo z pozůstalosti autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:50:00
Číslo položky: 13460
Poslední dražitel: 14102

Konečný Josef

olej na kartonu, 32, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13476
Poslední dražitel: 12143

Selské stavení se studní - St. Bozděchov
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírná krakeláž, signováno LD, na zadní straně přípis od autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč