9 300 000 Kč

Číslo položky: 13376
Poslední dražitel: 12096

Na Vítanci
olej na plátně, 40 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba znečištěna, nutno čistit, mírná krakeláž, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:55:00
Číslo položky: 13397
Poslední dražitel: 13093

Sedící
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13394
Poslední dražitel: 12857

Vřesoviště
olej na plátně, 29, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno s věnováním PD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:40:00
Číslo položky: 13436
Poslední dražitel: 13873

Ležící akt
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13463
Poslední dražitel: 13649

U Vltavy
olej na kartonu, 50, 5 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1921, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13330
Poslední dražitel: 13122

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Jeřabiny
olej na kartonu, 22 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:35:00
Číslo položky: 13432
Poslední dražitel: 14060

Oblékám
akvarel na papíře, 53 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1938, na zadní straně přípis autora
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:30:00
Číslo položky: 13329
Poslední dražitel: 13122

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

Březinka u Nové Vsi
olej na kartonu, 23, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:25:00
Číslo položky: 13335
Poslední dražitel: 13445

Warhol Andy (1928 - 1987)

Královna Alžběta
serigrafie, 40 x 32 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 56/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13327
Poslední dražitel: 11789

Nečitelně signováno (Josef Bokšay ?)

Staré chalupy
olej na plátně, 44 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč