9 300 000 Kč

Číslo položky: 13419
Poslední dražitel: 11494

Monogram J. J.

Bez názvu
suchá jehla, 29, 5 x 27, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno monogramem J. J., 1. pol. 20. století, na zadní straně potvrzení od A. Šimotové
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:25:00
Číslo položky: 13469
Poslední dražitel: 11886

Čtvero ročních období
barevná litografie 37, 5 x 48 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 21/100 ?, datováno 1994
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:20:00
Číslo položky: 13398
Poslední dražitel: 13501

Warhol Andy (1928 - 1987)

Orel
serigrafie, 36 x 37 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 23/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:15:00
Číslo položky: 13478
Poslední dražitel: 14049

Nesignováno

Z Janova u Mladé Vožice
olej na kartonu, 27 x 36 cm, rám mírně poškozen, nesignováno, na zadní straně autorský přípis od Oty Bubeníčka, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:10:00
Číslo položky: 13470
Poslední dražitel: 12366

Milion
barevná litografie, 27, 5 x 53 cm, nerámováno, volně loženo, 69/150, datováno 1993
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 22 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:05:00
Číslo položky: 13342
Poslední dražitel: 13853

Warhol Andy (1928 - 1987)

Beran
serigrafie, 36, 5 x 36, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 36/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:00:00
Číslo položky: 13443
Poslední dražitel: 13311

Café Magloire
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13448
Poslední dražitel: 13524

Zeleň u rybníka
olej na kartonu, 24 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13341
Poslední dražitel: 13447

Warhol Andy (1928 - 1987)

Výbuch sopky
serigrafie, 30, 5 x 37 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 60/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:55:00
Číslo položky: 13481
Poslední dražitel: 13546

Nesignováno

Hajný
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč