9 300 000 Kč

Číslo položky: 13492
Poslední dražitel: 14100

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Pampelišky, které nevadnou
olej na plátně, 35, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:40:00
Číslo položky: 13339
Poslední dražitel: 13446

Warhol Andy (1928 - 1987)

Motýl
serigrafie, 32, 5 x 32, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 22/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:35:00
Číslo položky: 13384
Poslední dražitel: 13235

Uhlaři
olej na plátně, 57 x 74 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13485
Poslední dražitel: 12480

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

2 x Ilustrace
2 x kombinovaná technika na papíře, 18 x 12 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, jeden z obrazů signován UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13490
Poslední dražitel: 10788

Jindra Jaromír (1895 - 1984)

Telč
kombinovaná technika na kartonu, 48 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s věnováním LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13361
Poslední dražitel: 11049

Cesta do vsi
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:30:00
Číslo položky: 13418
Poslední dražitel: 12519

Kotík Jan (1916 - 2002)

Bez názvu
koláž, kovová fólie, papír, nýty, 49 x 34, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno UD, datováno 1970, reprodukováno: Jan Kotík (kat. výst.), Berlín 1971
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 24 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13483
Poslední dražitel: 13954

Nečitelně signováno

Ruská dívka
olej plátno na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1897 ?
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:25:00
Číslo položky: 13455
Poslední dražitel: 14074

Cesta v létě
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:05:00
Číslo položky: 13458
Poslední dražitel: 13137

Lindemann Emil (1864 - 1945)

Husopaska
olej na překližce, 28, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč