9 300 000 Kč

Číslo položky: 13497
Poslední dražitel: 13163

Nesignováno

olej na plátně, 41, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:00:00
Číslo položky: 13479
Poslední dražitel: 13804

Nečitelně signováno

U jezírka
olej na překližce, 38 x 55 cm, rámováno, rám, překližka a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD (O. Blažíček ?), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  23:00:00
Číslo položky: 13427
Poslední dražitel: 14084

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Karafiáty
olej na plátně, 80 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  22:55:00
Číslo položky: 13316
Poslední dražitel: 13782

Bažanti
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  22:35:00
Číslo položky: 13428
Poslední dražitel: 10601

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Kováři
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, přiložen dopis od autora
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  22:25:00
Číslo položky: 13429
Poslední dražitel: 13868

Wiesner Richard (1900 - 1972)

Dívka s kapesníčkem
kombinovaná technika na překližce, 42 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  22:20:00
Číslo položky: 13464
Poslední dražitel: 14026

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Z vystoupení
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1979, na zadní straně štítek autorky, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  22:15:00
Číslo položky: 13439
Poslední dražitel: 13875

Dívka s cigaretou
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  22:05:00
Číslo položky: 13334
Poslední dražitel: 13992

Z Dolní Bečvy u Rožnova
olej na kartonu, 43 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  22:00:00
Číslo položky: 13375
Poslední dražitel: 13976

K podzimu
olej na plátně, 40 x 52 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno s přípisem a nečitelnou datací PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 51 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:55:00