9 300 000 Kč

Číslo položky: 13433
Poslední dražitel: 12540

Přepadení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:10:00
Číslo položky: 13434
Poslední dražitel: 12541

Bitka
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13487
Poslední dražitel: 11898

David Jiří (* 1956)

Krajina s topoly
olej na plátně, 104 x 115 cm, rámováno, signováno na zadní straně od autora, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13347
Poslední dražitel: 13103

Radimský Václav (1867 - 1946)

Mlhavé ráno nad Labskou zátokou
olej na kartonu, 50, 5 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 281 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:05:00
Číslo položky: 13345
Poslední dražitel: 13052

Istler Josef (1919 - 2000)

Vegetace
akryl na lepence, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1992, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 61 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13424
Poslední dražitel: 14057

olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž a odpadlá malba, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13446
Poslední dražitel: 14072

Mondény
olej plátno na kartonu, 41 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13475
Poslední dražitel: 12995

Ilustrace
akvarel na papíře, 21 x 16, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13447
Poslední dražitel: 13400

Dívčí poloakt
olej na plátně, 79 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:00:00
Číslo položky: 13374
Poslední dražitel: 13472

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Odpočinek noci
barevná litografie, 48 x 18 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:50:00