9 300 000 Kč

Číslo položky: 13359
Poslední dražitel: 13883

Čtenářka
olej na kartonu, 25 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:20:00
Číslo položky: 13468
Poslední dražitel: 12469

Hřivnáč Tomáš (* 1959)

3 x suchá jehla
3 kusy suché jehly, vše nerámováno, volně loženo 1) "Tyto ruce" 49 x 29 cm, 37/40, datováno 1996 2) "Na čtyři" 49 x 37 cm, E. A., datováno 1992 3) "V hnízdě" 34, 5 x 49 cm, 21/30, datováno 1997
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13453
Poslední dražitel: 13145

Medlík Karel (1860 - ?)

Hrad Lipnice
olej plátno na kartonu, 60 x 82 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:15:00
Číslo položky: 13328
Poslední dražitel: 12640

Bothe

Dívka s krocany
olej na plátně, 55 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:10:00
Číslo položky: 13451
Poslední dražitel: 13620

Havlata Karel (1885 - 1957)

Najády
olej na plátně, 70 x 80 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:05:00
Číslo položky: 13474
Poslední dražitel: 12473

Komárek, Velčovský, Sukdolák aj.

6 x grafický list
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13473
Poslední dražitel: 12472

Demel Karel (* 1942)

Hudba
suchá jehla, 62, 5 x 49 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, E. A., datováno 1990
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:00:00
Číslo položky: 13431
Poslední dražitel: 13414

Předjaří na venkově
olej na kartonu, 71 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně vyboulen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:25:00
Číslo položky: 13381
Poslední dražitel: 13867

Tání ve Skalici
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:10:00
Číslo položky: 13321
Poslední dražitel: 13341

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 41 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:05:00