9 300 000 Kč

Číslo položky: 13324
Poslední dražitel: 11785

Bokšay Josef (1891 - 1975)

pastel na papíře, 61 x 48 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:40:00
Číslo položky: 13372
Poslední dražitel: 13470

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Záře dne
barevná litografie, 48 x 18 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13382
Poslední dražitel: 11825

Motiv z pouti
olej na plátně, 44, 5 x 60, 5 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13444
Poslední dražitel: 11869

Grand Bio
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13371
Poslední dražitel: 13469

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Probuzení rána
barevná litografie, 48 x 18 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:35:00
Číslo položky: 13393
Poslední dražitel: 13241

Zátiší s melounem
olej na plátně, 44 x 59, 5 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13391
Poslední dražitel: 13239

V přístavu
olej na plátně, 64, 5 x 78 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:25:00
Číslo položky: 13423
Poslední dražitel: 11854

V zimě u Sieny
barevná litografie, 29, 5 x 37 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13493
Poslední dražitel: 11246

olej na plátně, 23, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1908, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13346
Poslední dražitel: 12892

Nečitelně signováno (Karel Langer ?)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:20:00