9 300 000 Kč

Číslo položky: 13386
Poslední dražitel: 13236

Pohled na chrám sv. Víta
olej na plátně, 73 x 96 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:50:00
Číslo položky: 13392
Poslední dražitel: 13240

Pohled na Vyšehrad z Císařské louky
olej na plátně, 59 x 88 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13344
Poslední dražitel: 13379

Hostinec
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:45:00
Číslo položky: 13373
Poslední dražitel: 13471

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Snění večera
barevná litografie, 48 x 18 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1899
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13466
Poslední dražitel: 14021

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na plátně, 91 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13477
Poslední dražitel: 11234

Csordák Ludovít (1864 - 1937)

Podvečerní krajina
olej na překližce, 21 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD Csordák Lajoš, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13499
Poslední dražitel: 14105

olej na kartonu, 39 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13503
Poslední dražitel: 11910

Ilustrace do časopisu Dikobraz

Konvolut 21 ks ilustrací
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13319
Poslední dražitel: 13459

Bárta Josef (1864 - 1919)

olej na kartonu, 62, 5 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:40:00
Číslo položky: 13320
Poslední dražitel: 13764

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, 39 x 62, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč