Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá od 14. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Číslo položky: 13380
Poslední dražitel: 13867

Na pastvě
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:05:00
Číslo položky: 13417
Poslední dražitel: 14049

Lehoučka Josef (1923 - 1999)

Bez názvu
kombinovaná technika na dřevě, 35, 5 x 50 cm, nerámováno, signováno LD, datováno VIII 82 - 98, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 12 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13360
Poslední dražitel: 13218

Multrus Josef (1898 - 1957)

Rodinná sešlost
olej na překližce, 24 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:00:00
Číslo položky: 13379
Poslední dražitel: 13231

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej plátno na kartonu, 47, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13326
Poslední dražitel: 13539

Beran Leopold (1884 - 1965)

olej na plátně, 69, 5 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  21:55:00
Číslo položky: 13378
Poslední dražitel: 13126

Vernisáž
barevná litografie, 48, 5 x 65 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, 17/95, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  21:50:00
Číslo položky: 13318
Poslední dražitel: 13555

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  21:25:00
Číslo položky: 13421
Poslední dražitel: 12435

Most Sully v zimě
barevná litografie, 33 x 38 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  21:20:00
Číslo položky: 13399
Poslední dražitel: 13095

Šedivý Josef, Jan (1887 - 1956)

Ve staré aleji Pod Kaňkem
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  21:10:00
Číslo položky: 13333
Poslední dražitel: 13543

Rosenmayer Franz (1864 - 1912)

Trhová scéna s koňmi
olej na dřevě, 32 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  21:05:00