Výhled do kraje olej plátno na kartonu, 47, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní krajina olej na plátně, 69, 5 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní krajina olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ve staré aleji Pod Kaňkem olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen