Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 13480
Poslední dražitel: 13546

Nesignováno

Drbny
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:45:00
Číslo položky: 13422
Poslední dražitel: 13296

V zimě u Sieny
barevná litografie, 32 x 37 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2/10, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:40:00
Číslo položky: 13472
Poslední dražitel: 11888

100 000 Dollars
barevná litografie, 27 x 54 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 69/150, datováno 1993
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13450
Poslední dražitel: 13131

Dvořák

olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:35:00
Číslo položky: 13471
Poslední dražitel: 12366

500 000 Frank
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:30:00
Číslo položky: 13416
Poslední dražitel: 12396

Lehoučka Josef (1923 - 1999)

Přírodní zákon
olej na dřevě, 19, 5 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno II 83, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:25:00
Číslo položky: 13465
Poslední dražitel: 12552

olej na kartonu, 34 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zkroucený karton, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13359
Poslední dražitel: 13883

Čtenářka
olej na kartonu, 25 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:20:00
Číslo položky: 13468
Poslední dražitel: 12469

Hřivnáč Tomáš (* 1959)

3 x suchá jehla
3 kusy suché jehly, vše nerámováno, volně loženo 1) "Tyto ruce" 49 x 29 cm, 37/40, datováno 1996 2) "Na čtyři" 49 x 37 cm, E. A., datováno 1992 3) "V hnízdě" 34, 5 x 49 cm, 21/30, datováno 1997
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13453
Poslední dražitel: 13145

Medlík Karel (1860 - ?)

Hrad Lipnice
olej plátno na kartonu, 60 x 82 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:15:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.