9 300 000 Kč

Číslo položky: 13328
Poslední dražitel: 12640

Bothe

Dívka s krocany
olej na plátně, 55 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:10:00
Číslo položky: 13451
Poslední dražitel: 13620

Havlata Karel (1885 - 1957)

Najády
olej na plátně, 70 x 80 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:05:00
Číslo položky: 13474
Poslední dražitel: 12473

Komárek, Velčovský, Sukdolák aj.

6 x grafický list
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13473
Poslední dražitel: 12472

Demel Karel (* 1942)

Hudba
suchá jehla, 62, 5 x 49 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, E. A., datováno 1990
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:00:00
Číslo položky: 13431
Poslední dražitel: 13414

Předjaří na venkově
olej na kartonu, 71 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně vyboulen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:25:00
Číslo položky: 13381
Poslední dražitel: 13867

Tání ve Skalici
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:10:00
Číslo položky: 13321
Poslední dražitel: 13341

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 41 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:05:00
Číslo položky: 13380
Poslední dražitel: 13867

Na pastvě
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13417
Poslední dražitel: 14049

Lehoučka Josef (1923 - 1999)

Bez názvu
kombinovaná technika na dřevě, 35, 5 x 50 cm, nerámováno, signováno LD, datováno VIII 82 - 98, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 12 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13360
Poslední dražitel: 13218

Multrus Josef (1898 - 1957)

Rodinná sešlost
olej na překližce, 24 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.6.2020  22:00:00